Auto pro vaše potřeby


Jak vyřešit absenci auta?
Spousta lidí je v dnešní době odkázaná na to, že mají doma auto kdykoliv ho potřebují. Týká se to hlavně lidí kteří žijí někde na samotě nebo na malé vesnici. Dříve bylo běžné že i na malé vesnici jezdily vlaky nebo autobusy víckrát denně, aby se lidé dostali z práce, do práce a na nákup či děti do školy. Jenže firmy spoje tak dlouho okrajovaly, až nahnaly lidi do aut. Kdo má doma auto, ten jen nasedne a může jet hned kamkoliv potřebuje. To u hromadné dopravy opravdu nehrozí. A když už k vám nic nejezdí, jak se dostat kam potřebujete než autem?

škoda auto

Pravidelná technická
Každý majitel auta ví, že se o něj musí pravidelně starat. Jinak hrozí že se auto pokazí a vy s ním nebudete moct jet do provozu. Jízda po silnici vyžaduje aby byla vozidla v dobrém technickém stavu. To znamená že jednou za dva roky musíte nechat auto zkontrolovat v servisu a nechat ho zkontrolovat na stanici technické kontroly, a pokud projde, můžete jezdit dál. Ovšem to že vám auto projde technickou ještě automaticky neznamená, že se nemůže pokazit kdykoliv po ní.

fialová škoda

Když to nejméně potřebujete
Zákon schválnosti říká, že pokud se něco může pokazit v nejméně vhodnou dobu, tak se to samozřejmě stane. Spousta majitelů aut by o tom mohla vyprávět. Těsně před odjezdem na dovolenou, přes stěhováním nebo před odjezdem na chalupu se auto rozhodne že bude stávkovat. Vám nezbývá než ho odvézt do servisu a hledat náhradní řešení. Jedním z nich může být půjčovna aut. U nás si můžete půjčit dodávky i osobní auta. Z osobních aut patří mezi nejpopulárnější automat Škoda Rapid TSI, což je velice spolehlivé auto s benzínovým motorem, který vás doveze kamkoliv.
K dispozici máte auto s plnou nádrží, platnou STK a dálniční známkou. Abychom vám ho mohli půjčit, potřebujete dva doklady totonžnoti a vratnou zálohu. Auto vám půjčíme ve dne i v noci.