Boty na vysokém podpatku s platformou jako svůdný artefakt


Boty na vysokém podpatku s platformou rozhodně nejsou určené pro dlouhodobou chůzi v exteriéru. Stěží si dokážete představit, že byste v něčem takovém vyrazili na horskou túru, a překonávali s nimi převýšení několika set metrů ve Vysokých Tatrách při výstupu na Kriváň. Platforma a vysoký podpatek patří spíše do kategorie prezentační, tedy něčeho, co prezentuje vaši ženskou krásu s cílem upnout na vaše tělo pozornost. Zpravidla je ve hře partner, milenec a obdivovaný muž, který je pro vás idolem vnitřního sebevědomí, mužnosti, ale i citlivosti a něžnosti.

ženské nohy

Když chce žena muže získat na svou stranu, a nepoužívat při tom trapné intriky, lživé manipulace a další negativní vlastnosti (což by se stejně nakonec obrátilo proti ní), musí využít svého šarmu, charisma a kouzla osobnosti, které propojí s vyzdvižením krásy některých tělesných partií. Samozřejmě můžete obléknout sexy přiléhavý nátělník nad podbřišek, čímž se jemně zvýrazní silueta poprsí a širokých boků s rozkošným pupíkem, neměly byste však zapomenout na své nohy. Muži z nich doslova šílí, a nedomnívejte se, že je to projev fetišismu, to by se týkalo jen těch, co je zajímá pouhý fetiš (část těla nebo oblečení či obuv), ale nikoli vy, jako osobnost. Krásné nohy zvedají mužům hladinu testosteronu, a to je přesně to, oč nám jde. Jak to ale provést konkrétně?

lodičky

Obouvat k milostné předehře tenisky, aby vám je partner vyzouval až v posteli se slastnou rozkoší, a těšil se, až si vaše svůdná chodidla vezme do dlaní – to rozhodně není dobrý nápad. Využijte zmíněných sexy bot na podpatku. Podpatek v tomto případě poskytuje velmi zvláštní kouzlo – zvedá nárt a patu do výšky, zvýrazní kotník a nabídne velmi sexy pohled na hlubokou nožní klenbu. Možná si to neuvědomujete, ale klenba chodidel, pokud jsou zdravá, bez otlaků a deformací ploché nohy, je velmi silným erotickým podnětem a muži touží se této slastné podívané přiblížit co nejblíž. Třeba vás překvapí, až si vezmou váš palec do úst a začnou jej vášnivě cumlat, jako děti dudlík. A co to udělá s vámi, si jen stěží dokážete představit.