Jak na bazén


Také máte doma bazén nebo uvažujete, že byste si také domů pořídili bazén? Pokud ano, tak hlavně v žádném případě nezapomeňte také si pořídit nějakou chemii, protože bazénová chemie je něco, bez čeho se vůbec absolutně neobejdete. Pokud samozřejmě chcete mít čistou vodu, také bych hlavně dbala na to, aby voda v bazénu byla vždycky čistá. Proto bych vám doporučovala, abyste třeba používali různé chlorové granule anebo také chlor v tabletách. Pokud používáte chlor v tabletách, tak bych vám také chtěla zjistit doporučit nějaké tablety, které dáte do plováku. A plovák na chlor koupíte také na webu chlorito.cz, kde jsou opravdu skvělé věci.

Takhle rozhodně ne.

A také jsem si řekla, že by nebylo od věci, kdybych si pořídila chlor šok. Chlor šok působí tak, že vám okamžitě vyčistí vodu. Také ji hlavně zbaví všech nežádoucích bakterií. Já si myslím, že pokud budete mít bazén a opravdu se o něj budete starat a udržovat ho vždy v čistotě, tak nejlepší by bylo, kdybyste vždycky třeba také vyzkoušeli PH papírky na PH vody anebo, aby vám nějaký odborník třeba řekl, jak je na tom stav vaší vody. Já vím, že mnoho lidí si řekne, že než aby měnili vodu anebo volali nějakého odborníka na bazén, tak by raději třeba vodu vypustili, jenomže jsou lidé, kteří mají opravdu enormně veliké bazény.

Čistá voda je základ.

A je logické, že tohle vypouštět jenom tak nikdy nebudou. Proto je skvělé, pokud pořídíte nějaký chlór anebo další čističky, můžete mít také pískovou filtraci a podobně. Já osobně bych nezapomněla nikdy na pískovou filtraci anebo na chlorové tablety a vyzkoušela bych také občas chlor šok, abych měla jistotu, že moje voda v bazénu je vždycky zdravotně nezávadná a že se tam může koupat opravdu kdokoliv. Bylo by nepříjemné, kdybych se vykoupila u někoho v bazénu a potom bych měla nějakou vyrážku, kterou bych třeba na sobě měla týden. Byl by to šok.