Ježíšku, přeju si…


Nepochybně se blíží přílet Ježíška na Štědrý den a vy určitě tápete, čím obdarovat nejmenší členy vaší rodiny, ale chtěli byste, aby dostali něco, na co budou do konce života vzpomínat, protože třeba jakožto babičky a dědové rádi děláte tu největší radost svým vnoučatům. Pokud ještě k tomu chcete, aby vaše děti, tedy vnoučata, rozvíjely své motorické vlastnosti, aby se naučily lepšímu samostatnějšímu pohybu, a ještě k tomu byly na čerstvém vzduchu, není lepšího nápadu než jim na zahradě udělat vlastní dětské hřiště, kde by se v létě mohly vydovádět, a vy byste při tom na ně koukali z pohodlí vaší terasy.

skluzavka

Nemusíte kupovat všechno najednou, stačí postupně, určitě se vám tam bude hodit nějaký domeček, prolézačka a velkou nezbytností je dětská skluzavka, protože děti jízdu na ní úplně milují. A věděli jste, že dělají i takové, které se dají napojit na vodu, takže pro letní mokré radovánky jsou naprosto ideální? Pojďte do toho a máte vyřešený velký dárek pod stromeček od Ježíška, ze kterého budou děti valit doslova bulvy.

klouzat

Budujte v dítěti vztah k pobytu na vzduchu, takovéto dárky vám k tomu jistě mohou dopomoci, abyste je udrželi na zahradě. Skluzavky můžete pořídit v nejrůznější barvách, v nejrůznějších délkách. Mohou být samostatně stojící, nebo k zabudování do svahu pod určitým úhlem – vše dle vašich možností. Vyberte si na Dětskáhřiště.cz a můžete rovnou vybrat komplet, který byste jim na zahradě vytvořili. Panečku, i dospěláci jim budou určitě závidět, protože tohle v dětství neměli ani oni. Budou vám sloužit dlouho, jelikož jsou z odolného materiálu a tomu samozřejmě odpovídá i cena. Ale pak už alespoň nebudete muset nic vymýšlet a máte Ježíška z krku. A to ještě měsíc před vánočními svátky! K tomu ještě pěknou houpačku a děti od vás nebudou chtít odjíždět po skvěle strávených prázdninách tady.