Když stěhování, tak s profesionály


Situace, která nastane několikrát za život každému z nás. Většinou je spojena s lepšími vyhlídkami, ale stejně ji chce mít každý už rychle za sebou a dopředu mu nahání hrůzu. Řeč je o stěhování. Pokud se budeme sestěhovávat s partnerem ze svého dívčího a chlapeckého pokoje v pevném rodičovském přístavu do nově koupeného bytu, nebude scénář až tak hororový, ovšem pokud se stěhuje rodina z plně zařízeného bytu a navíc za celou dobu nashromáždila obrovské množství vybavení a různých doplňků, je situace opravdu kritická.

stěhování

Nejen nábytek, koberce, obrazy, spotřebiče, ale také ošacení a obuv, knihy, domácí mazlíčky, školní pomůcky dětí, nádobí a tisíce dalších důležitých věcí je nutné zabalit a vypravit na cestu. Běhat po obchodech a prosit se o krabice, které by byly vhodné k zabalení všech drobných věcí ke stěhování. Pátrání, kde sehnat bublinkové folie, které ochrání cenné předměty, aby bez úhony přežily cestu. Do toho všeho chaosu je třeba normálně fungovat, chodit do práce, vařit a starat se o rodinu. Každý krok a postup se musí plánovat a navíc dopředu sjednat někoho, kdo vše převeze. Má kamarád k dispozici auto?

stěhování

Možná může zajistit transport, ale budete schopni vše svépomocí snést po schodišti a následně nastěhovat do nového bydlení? Pokud namítnete, že v domě máte výtah, tak si uvědomte, že pokud se nejedná vyloženě o výtah nákladní, mnoho se toho do něj nenaloží a většina nábytku se bude stejně muset dolů snášet po schodech. To samá je s nastěhováním do nového domova. Ideální je tuto stresovou situaci řešit ve spolupráci s profesionály. Stěhovací firma Praha zajistí obalový materiál, stěhovací krabice a sami profesionálně demontují nábytek. Snesou, naloží, převezou a vynesou. Nábytek na novém místě opět sestaví. Takže ani stěhování nemusí být nervy drásajícím zážitkem.