Prodej společností


Věděli jste o tom, že v dnešní době si také můžete koupit už hotovou společnost neboli ready made společnost? Pokud ne, tak na internetu najdete opravdu plno tipů a také rad, jak právě na prodej firmy anebo také na prodej SRO pro plátce DPH. Tohle je docela tak trochu složité a já si myslím, že kdybyste o tohle měli zájem, tak samozřejmě byste měli dát na mou radu a raději byste si měli vzít nějakého poradce, který vám poradí s tím, jak na prodej sro pro plátce dph. Nemusí to být úplně tak jednoduché, jak vy si myslíte, protože třeba když se někoho zeptám, tak všichni mi říkají, že je to úplně jednoduché a že si nemusí vůbec nikoho k sobě brát, že se v tomhle sami vyznají.

Lidé se v práci snaží.

Jenom když potom přijde už na lámání chleba, tak mnoho lidí se zasekne a už vůbec neví, jak dále pokračovat. Já vím, že to není vůbec jednoduché, ale mnoho lidí si myslí, že to je úplně jedno. Že oni si s tím vystačí sami, jenomže potom zjišťují, že je to docela hodně složité na pochopení, a proto vždycky hledají nějaké informace na internetu a tak podobně. Já sama jsem byla překvapená, když i mně se někdy zeptali, jak na prodej SRO společnosti, když je třeba plátce DPH.

V práci je někdy zábava.

A já jsem mu odpověděla, že o tomhle jsem už párkrát slyšela. Ale, že na tohle nejsem vůbec žádný odborník, takže bych vůbec se do toho nechtěla revanšovat, nechtěla bych potom třeba někoho zklamat, kdybych někomu poradila náhodou nedej bože špatně. Tak jsem si řekla, že nejlepší bude, když raději všechno přenechám odborníkům, kteří se v tom vyznají a budou vědět, jak na prodej společnosti, když to je třeba například plátce DPH. Nemusíte se bát a nemusíte se stydět. Mnoho lidí se stydí se právě někomu svěřit, že se v něčem nevyznají, ale dělají chybu. Nemusíte se stydět a klidně se zeptejte na radu, jakou potřebujete. Od toho jsme tu, abychom vám poradili.