Řešení je velmi jednoduché


V současné době není problém si pořídit vhodný skleník přesně na míru. Je pravdou, že tato investice by se neměla podcenit, protože jedině tak vám bude skleník sloužit dlouhé roky, možná i generace. Patříme mezi přední české výrobce a nabízíme skleníky všech možných velikostí. Mají mnoho předností, jelikož skleníky vyrábíme již přes třicet let a naše zkušenosti jdou ruku v ruce s moderní technologií. Není problém si v našem e-shopu vybrat odpovídající produkt a my vám ho zavezeme zdarma na místo určení.

vnitřek skleníku

Náš montovaný skleník je v podstatě velmi kvalitní skládačkou, kterou zvládnete sestavit podle přiloženého návodu. Pokud přece jenom jste znejistěli, neváhejte si objednat profesionální montéry, kteří vám skleník velmi rychle a snadno smontují. Montáž si můžete navolit rovnou s objednávkou skleníku a to za pomoci padací lišty, kde máte i stanovenou cenu za montáž.

Pořádný základ je nutný

Než začnete stavět skleník, tak rozhodně potřebujete mít připravený základ, který je výhradně ve vaší režii, nicméně to není nic složitého, jen je nutné zachovat jisté parametry, které vám sdělíme. Rozměry můžete vyhledat i na našich webových stránkách a určitě je rovněž důležité zanechat ještě volné místo okolo skleníku, aby se vám zde lépe chodilo. Montáž sama o sobě je velmi rychlá a jednoduchá, ve většině případů si uděláte jeden den volna na jeho stavbu.

skleněný sklenik

Dříve se základy kopaly až do 80 cm hloubky do země, což bylo považováno za dostačující hloubku, aby se předešlo výskytu hrabošů nebo i proti popraskání výplní. V současné době to již ani není nutné. Také se nejčastěji používá na základy ztracené bednění nebo betonové překlady. Je pravdou, že skleněný skleník bude určitě vyžadovat náročnější přípravu, ale není to nic, co byste nezvládli. S našimi montovanými skleníky budete spokojeni stejně tak jako s našimi službami. Stačí si vybrat odpovídající velikost a skleník si jednoduše online objednat.