Vítané zpestření každé zábavy


Budete plánovat oslavu?
S koncem roku se to oslavami a večírky jen hemží. Probíhají oslavy ještě před Vánoci, kdy mívají večírky spíše firmy, a poté se slaví doma s rodinami. Jak se blíží konec roku, e-mailové a poštovní schránky se začínají plnit pozvánkami na nejrůznější párty, na kterých se slaví konec starého, a příchod Nového roku. Je potřeba oboje pořádně oslavit, takže jestli budete pořádat nějakou oslavu tak určitě řešíte kdy, kde, s kým a podobně.

karetní trik

Na každou oslavu je potřeba zařídit občerstvení, které rozhodně neurazí. Co by to bylo za oslavu, kdyby na ní nebylo občerstvení? Většina lidí jídlo řeší pomocí obložených mís, kde hosté najdou více druhů ovoce, zeleniny, uzenin i sýrů, a každý si vybere na co má chuť. Samozřejmě nesmí chybět něco slaného jako krekry nebo chipsy. Na pití se podává hlavně alkohol, ale nepřehánějte to s ním, pokud budete mít na oslavě i děti. Nikdy nezapomínejte na nealko, ne každý se přišel opít.

A co zábava?
Asi nikdo nečeká že přijde na oslavu a stráví ji sezením před televizí. Dobrou oslavu dělá dobrou právě program, který byste měli pečlivě vybírat podle věkového složení hostů. Někoho budou bavit společenské hry, někdo se rád podívá na zábavné scénky v televizi, někdo si rád zatančí a někdo se rád dozví něco nového. Pro poslední skupinu lidí se skvěle hodí mikromagie, což je součást kouzelnického vystoupení. Konkrétně mikromagie je část, kde se chodí s menšími kouzly od stolku ke stolku a nebo si chodí hosté přímo ke kouzelníkovi, a on má pro každou skupinku předem připravené menší kouzlo.

kouzelnické pomůcky

Kouzelnické vystoupení je vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti, je to něco nového, co nevidíte každý den. Jestli chcete aby si z vaší oslavy odnesli hosté něco navíc, je právě toto ideální volba, protože určitě zaujme všechny věkové skupiny, a navíc děti dostanou malý dárek.