Všechno stále zdražuje


Mít v dnešní době střechu nad hlavou není nic levného. Ať už bydlíte v nájmu nebo ve vlastním, musíte platit náklady za provoz nemovitosti. Patří sem teplo, voda, elektřina, plyn a také odpady. Dalo by se říct, že určitou výhodu mají lidé žijící v rodinných domech, protože se mohou alespoň rozhodnout čím budou topit. V domech také většinou bývají studny, takže můžete ušetřit alespoň na něčem.

podpis smlouvy

Chystáte se stavět?
Zdražilo naprosto všechno, a nejvíc stavební parcely a stavební materiál. To co před pár lety stálo třeba 200 Kč dnes stojí víc než dvakrát tolik. Ceny bohužel dolů nejdou a tak si musíme zvyknout že všechno je dražší a dražší. Ti kdo chtěli stavět si to často rozmysleli, protože by za rozpočet schválený bankou nepostavili ani boudu pro psa. Pokud ale i přesto všechno chcete stavět dům, určitě přemýšlíte nad tím jestli si ho nenechat postavit. Jsou samozřejmě i lidé kteří si troufnou na stavbu svépomocí, ale je nutné si uvědomit že to není vhodné řešení pro každého.

moderní dům

Stavební zákon ukládá lidem stavějícím novostavbu používat moderní materiály a technologie, takže musíte mít dům zateplený a musíte používat materiály s nízkou tepelnou ztrátou. Musíte mít povinně solární panely a tepelné čerpadlo. Na všechno se čeká, ale pokud se rozhodnete stavět s námi, budete mít všechno připravené k předání v termínu, jaký jsme si dohodli.

Stavíme nízkoenergetické Enerdomy.cz, které jsou vybaveny právě tepelným čerpadlem a solárním panely. Pokud byste u domu měli ještě vlastní studnu, určitě se můžete těšit na nižší náklady za provoz celého domu. To dnes ocení všichni. Vyberte si z naší široké nabídky rodinných domů a nechte si postavit bungalov, který bude dostatečně prostorný. K domu vám můžeme postavit i terasu a nebo garáž. Za pár měsíců můžete bydlet ve svém novém domě, který začneme stavět co nejdříve.