Využijte party stan pro netradiční akci


Party stany se využívají většinou pro slavnostní události, na počest kulatých narozenin, svatby nebo promoce. V takových případech se počítá s tím, že se událost bude odehrávat v exteriéru, a že tu budou k dispozici veškeré potřebné záležitosti ohledně občerstvení, posezení a péče o zábavné povyražení. To ale nejsou jediné důvody, proč si z půjčovny párty stanů v Brně https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html pořídit stanový přístřešek.

party stan

Dětský den – pořádáte pro děti dětský den plný her? Můžete k tomu využít party stan, kam ukryjete občerstvení a nápoje, které budou dětem dostupné v rámci akce zdarma. Stanové přístřešky zároveň chrání před nepřízní počasí, zejména před deštěm či silným větrem. Pod stanem se pak mohou vyhlašovat výsledky soutěží, předávat diplomy a věcné ceny a na závěr promítat některé pohádky.

dívky na oslavě

Firemní setkání – některé firmy pořádají pro své kolegy občasná setkání, kde se všichni u jednoho stolu mohou vyjádřit k fungování společnosti a k firemní kultuře. Tímto způsobem se lidé více sblíží a z firmy se pak stává spíše rodinný podnik, i když se stále jedná o vztahy mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci.

Maturitní večírek – na maturitních večírcích se mohou přihodit velice rozmanité životní příběhy a jedním z nich je například hlubší vztah mezi učitelem a studentkou. Ti se tu mohou do sebe zamilovat a za pár měsíců ohlásit svatbu. Večírky pořádané v exteriéru poskytují více volnosti a lidé se tu mohou spolu nevázaně bavit až dlouho do noci a za vhodných podmínek tu i přespat.

Seznamovací večírek – chtěli byste „dohodit“ vašemu kolegovi z práce nebo dlouholetému kamarádovi jistou dívku, která například kamarádí s vaší manželkou, a připadá vám, že je to atraktivní a slušná žena, na úrovni a s dobrým morálním kreditem? Pak se party stan může hodit jako vhodné prostředí pro seznámení podobně, jako na abiturientském nebo maturitním večírku.