Když zásuvky a vypínače, tak ty, které se vám přizpůsobí


Víte, v Äem jsou vypínaÄe unica jiné, lepší než ostatní? Je to jednoduché, staÄí se podívat na to, jak vypadají! Zatímco dobrou kvalitu produktů vám nabídnou i jiní výrobci, dokonalý vzhled ne. A pokud jde o barvy, tak ty budete na trhu hledat téměř marnÄ›. PÅ™itom staÄí navÅ¡tívit nabídku od výrobce schneider electric a zabrousit do jeho produktové Å™ady schneider unica a jistÄ› si vyberete to pravé.barevná paleta
A je úplně jedno, o jakou barvu máte zájem. Budete překvapeni tím, jak je nabídka široká a barevná škála pestrá. Můžete volit nejen z jednotlivých druhů barev, ale také z jejich barevných odstínů. Nakonec možná zjistíte, že vybrat si toho pravého elektrického pomocníka do vaší domácnosti není jen tak, protože je jasné, že zvolený odstín musí dokonale sedět, takže svůj výběr budete muset pořádně promyslet.
Navíc, nejde jen o barvy. V nabídce jsou i pěkné tvary, protože i na nich záleží. Stejně tak jako na celkově přitažlivém designu.

Jak je možné, že si můžete vybírat?

Takové možnosti máte jen díky unikátnímu modulárnímu systému produktů Å™ady schneider unica. Každý vypínaÄ anebo zásuvka sestává ze dvou základních Äástí. K nim se Å™adí univerzální strojek a unikátní rámeÄek. Zatímco strojky osadíte do zdí pouze jednou, a poté už navždy zůstanou na svém místÄ›, rámeÄky můžete mÄ›nit tak Äasto, jak budete chtít.bílé zásuvky, zeÄ

A co když se rozhodnete pro změnu?

Díky chytrému modulárnímu systému to není ani ten nejmenší problém. VýmÄ›na svrchního rámeÄku je otázkou nÄ›kolika okamžiků a jednoduchého pohybu ruky. SpolehlivÄ› se pÅ™itom obejdete bez elektrikáře, protože strojky zůstanou na svém místÄ›. StaÄí si nakoupit svrchní rámeÄky podle vaÅ¡ich pÅ™edstav a za chvíli máte hotovo. Je to rychlé, levné, flexibilní.
Váš byt může být koneÄnÄ› zcela dokonalý, a to do posledního detailu!